7/08/2016

Samsung Yeni Modeliyle Sahnede: Galaxy J Max

Yayınlandı  7/08/2016  |   Teknoloji

Farklı modellerin üretimi de gerçekleştiren Samsung, son olarak Galaxy J Max modelini üreteceği iddia edildi.Uzun zamandan beri gündemde Note serisinin yeni modelleri ile yer alan Samsung’un Galaxy J Max ile J serisinin yeni üyesini tanıtacağı iddia edildi. Konuyla ilgili iddialar sosyal medyada yer bulurken, iddialar Evan Blass tarafından paylaşıldı.
Özellikle Samsung ile ilgili paylaştığı bilgiler ile doğru bilgiler veren Evan Blass’ı bu paylaşımı da büyük ilgi görürken, Galaxy J Max J serisinin 6. Üyesi olarak piyasaya sunulacak. Marka tarafından 2015 yılında yaratılan J Serisi, 1 yıldan beri piyasada yer alırken, geniş bir kesim tarafından da ilgi gösteriliyor.
J serisinde Neler Var?
2015 yılından itibaren üretimi yapılan Galaxy J1, Galaxy J2, Galaxy J3, Galaxy J4, Galaxy J5 ve Galaxy J7 modelleri şu anda satışta ve piyasada. Galaxy J Max ile birlikte J serisinde alternatifler artacak. Bu konuda özellikle telefonun hangi donanımlarla geleceği merak edilirken, telefon için 7 inç ve çift sim kart desteği paylaşılmış durumda.  

Hakkımda --

Bir Kaç Tanıtım Yazısı

0 yorum:

Hakkımda-Gizlilik-İletişim
Copyright © 2013 Kaba Oyuncu Oyun ve Teknoloji Blogu. Blogger Template by
Proudly Powered by Blogger.
back to top