7/07/2016

Pokemon Go Nasıl İndirilir?

Yayınlandı  7/07/2016  |   Teknoloji

Uzun zamandan beri merakla beklenen Pokemon Go, Android ve iOS işletim sistemleri için resmen kullanıma sunuldu. İşte oyun ile ilgili detaylar…


Pokemon Go adı ile sunulması beklenen ve yapılan son açıklama ile birlikte uygulama marketlerde resmen kullanıma sunulduğu belirtilen Pokemon Go, hem Android hem de iOS işletim sistemleri için kullanılabilir durumda. Fakat oyun ile ilgili en sorunlu nokta, oyunun şu an için sadece Avustralya ve Yeni Zelanda’da şu an sadece oyunun indirilebilir ve oynanabilir olması. Bu nedenle şu an için Türkiye’deki kullanıcıların uygulama marketler üzerinden oyunun indirebilmesi mümkün değil. 
Virüslü APK’lere Dikkat!
Oyunun ülke sınırlaması olması nedeniyle piyasada APK versiyonlarının kullanıldığı görülürken, bu konuda kişilerin virüslü uygulamalara karşı dikkatli olması gerekiyor. Bu nedenle çok güvenli kaynaklardan indirilmesi ya da resmen Türkiye’de kullanıma sunulmasının beklenmesi gerekiyor.
Gerçeklik Ön Planda
Pokemon Go oyununda gerçek kameraların ve sokakların kullanışmış olması oyun için büyük bir merak uyandırmış ve oyunda iyi performansın bu şekilde nasıl sağlanacağı merak ediliyordu. Oyunun sunulması ile birlikte oyunun tüm noktaları hakkında bilgi sahibi olabilmemiz mümkün olacak. Bunun için kişilerin ilk izlenimlerini beklemek y eterli olacak. Yapılacak yeni incelemeler ile birlikte oyun hakkında detaylara ulaşmak ve oyunun tam anlamıyla nasıl olduğunu öğrenmek oldukça kolay.

Hakkımda --

Bir Kaç Tanıtım Yazısı

0 yorum:

Hakkımda-Gizlilik-İletişim
Copyright © 2013 Kaba Oyuncu Oyun ve Teknoloji Blogu. Blogger Template by
Proudly Powered by Blogger.
back to top